Strona główna

PostHeaderIcon Mikołajkowe kodowanie

W sobotę - 8 grudnia odbyły się kolejne zajęcia z kodowania. Młodzież uczestnicząca w projekcie poznawała instrukcje warunkowe w języku C++ oraz utrwalała poznaną wiedzę wykonując przygotowane dla nich zadania.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wieczór malowany słowem i piosenką

W piątek - 7 grudnia odbył się w naszej bibliotece magiczny Wieczór malowany słowem i piosenką. Gościliśmy w naszych skromnych progach dziennikarkę, autorkę książek, reportaży i felietonów, zapaloną podróżniczkę Magdę Omilianowicz oraz wokalistę, projektanta wnętrz, artystę Piotra Zemło.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon A jutro już grudzień :)

Wosk przelany, imiona małżonków oraz zawody poznane. Przyszłość nie ma już przed nami tajemnic ;) więc zabieramy się za przygotowania do Mikołajek :)

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejki 2018

W czwartek, 29 listopada wzięliśmy udział w Andrzejkach zorganizowanych przez Placówkę Wsparcia Dziennego w Parnowie Dziecięca Kraina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolne czytanie na dywanie

We wtorek - 27 listopada odwiedziłyśmy Gminne Przedszkole w Parnowie. W ramach cyklicznych spotkaniach nasi mali czytelnicy wysłuchali głośno przeczytanej baśni pt. Brzydkie kaczątko.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biesiekierscy KODERZY :-)

W sobotę, 24 listopada odbyły się kolejne zajęcia z kodowania i programowania. Pan Irek Hryniewicz stawia przez uczestnikami warsztatów coraz trudniejsze wyzwania.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pierwsza taka maskotka powstała 116 lat temu. W piątek - 23 listopada z okazji zbliżającego się święta naszych misiów - najpopularniejszych dziecięcych zabawek, gościliśmy obie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Detektywi w bibliotece...

W ramach realizowanego przez SP w Biesiekierzu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa gościliśmy w piątek - 23 listopada uczniów klasy VI wraz z opiekunami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Nasi kochani Seniorzy :)

Gościliśmy dziś w naszych progach kochanych Seniorów, którzy rozpoczęli już przygotowania do świąt :)

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia - najlepszego przyjaciela dzieci. Towarzyszy nam od wczesnych lat, pociesza, przytula, wysłucha i jest wiernym towarzyszem zabaw.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolne czytanie na dywanie

W poniedziałek - 19 listopada gościłyśmy w Gminnym Przedszkolu w Parnowie na cyklicznych spotkaniach czytelniczych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Scratch i C++

W sobotę, 17 listopada odbyły się kolejne zajęcia Lokalnego Klubu Kodowania. Uczestnicy naszego bibliotecznego projektu pracują od miesiąca w dwóch nowych grupach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z pluszowym misiem!

 

 

 

PostHeaderIcon Warsztaty muzyczne z panią Nutką

 

 

 

PostHeaderIcon Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas IV a i IV b ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biedroneczki w Bibliotece

W czwartek, 25 października biedroneczki z przedszkola Happy Days - Szczęśliwe Dni ze Starych Bielic odwiedziły naszą bibliotekę.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zaproszenie - Spotkanie autorskie z Panią Wandą Kamyk

 

 

 

 

PostHeaderIcon "Cudaczki Ziemniaczki 2"

W piątek - 19 października odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie trzech konkursów: Cudaczki ziemniaczki 2, Strofy o ziemniaku 2 oraz na najdłuższą, najcieńszą i najdziwniejszą obierkę ziemniaczaną.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z ziemniakiem :-)

W ramach Tygodnia z ziemniakiem w środę – 17 października odbyły się zajęcia plastyczne pn. Przygody Kartofelka. Wykonaliśmy portret ziemniaka oraz ziemniaczane pieczątki. Bawiliśmy się w kartoflane kręgle i trafialiśmy pyrą do celu.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 25