Strona główna

PostHeaderIcon "Cudaczki Ziemniaczki 2"

W piątek - 19 października odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie trzech konkursów: Cudaczki ziemniaczki 2, Strofy o ziemniaku 2 oraz na najdłuższą, najcieńszą i najdziwniejszą obierkę ziemniaczaną.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z ziemniakiem :-)

W ramach Tygodnia z ziemniakiem w środę – 17 października odbyły się zajęcia plastyczne pn. Przygody Kartofelka. Wykonaliśmy portret ziemniaka oraz ziemniaczane pieczątki. Bawiliśmy się w kartoflane kręgle i trafialiśmy pyrą do celu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z pisarką Justyną Bednarek

W środę - 17 października odbyło się spotkanie autorskie z Justyną Bednarek. Autorką książek dla dzieci oraz dorosłych, dziennikarką, absolwentką romanistyki, absolwentką Szkoły Muzycznej 1-go st. im. Karola Szymanowskiego w Warszawie, XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie, wydziału Filologii Romańskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 16 października - Międzynarodowy Dzień Żywności i Walki z Głodem

We wtorek - 16 października gościliśmy klasę VI ze S.P. w Biesiekierzu na lekcji bibliotecznej w ramach uczestnictwa w II edycji programu Globalnie w bibliotekach. Nasze dzisiejsze zajęcia skupiły się na obchodzonym dzisiaj Międzynarodowym Dniu Żywności i Walki z Głodem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z ziemniakiem - START!!!

Serdecznie zapraszamy na wystawkę pn. Wiele zalet w jednej bulwie. Jest ona poświęcona odmianom ziemniaka firmy EUROPLANT.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kodowanie na START!

W sobotę - 6 października odbyły się pierwsze po wakacyjnej przerwie zajęcia z kodowania. Młodzi Koderzy rozpoczęli kolejną przygodę z programowaniem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z ziemniakiem

 

Regulaminy konkursów:

 

 

 

PostHeaderIcon Mała książka - wielki człowiek

W piątek - 5 października odwiedzili naszą bibliotekę wyjątkowi goście - dzieci oraz rodzice biorący udział w pilotażowym projekcie dla trzylatków Mała książka - wielki człowiek. Jest on realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii Instytutu Książki mającej na celu zachęcenie rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Zwierząt

W czwartek - 4 października z okazji Światowego Dnia Zwierząt odwiedzili nas uczniowie klas I i II ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Dzieci obejrzały krótkie prezentacje multimedialne oraz opowiedziały o swoich pupilach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon XVII edycja Konkursu Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania

W środę - 3 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XVII edycja Konkursu Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania. W tym roku czytano teksty Adama Mickiewicza z okazji jego 220 rocznicy śmierci.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu "Razem dbajmy o czyste wody powiatu koszalińskiego"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczestnicy wakacyjnych zajęć w bibliotece zostali laureatami powiatowego konkursu Razem dbajmy o czyste wody powiatu koszalińskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania

W czwartek - 20 września odbył się w naszej bibliotece gminny konkurs pn. Mistrzowie Pięknego Czytania. Wzięli w nim udział uczniowie z klas III-VIII szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon O finansach... w Bibliotece - podsumowanie projektu

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji w bibliotece odbyły się zajęcia pobudzające wyobraźnię, kreatywność, pomysłowość i wiarę we własne pomysły.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania - na START

 

 

 

PostHeaderIcon 15. Europejski festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

W ramach Małego Festiwalu Ty i Ja odbywającego się w zakresie 15. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja gościliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy Feniks oraz uczniów obu klas IV i V ze Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biblioteka na Dożynkach :-)

W sobotę - 8 września biblioteka wzięła czynny udział w Dożynkach Gminnych w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Narodowe Czytanie 2018

W sobotę - 8 września mieszkańcy gminy Biesiekierz wzięli udział w siódmej edycji Narodowego Czytania. Na lekturę wybrane zostało w tym roku Przedwiośnie Stefana Żeromskiego, m.in. w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 24