Strona główna Filie

PostHeaderIcon "Wierszykowe potyczki"

12 maja dzieci z klas 0-III szkoły w Świeminie uczestniczyły w Wierszykowych potyczkach zorganizowanych przez Filię Biblioteczną. Celem spotkania była wspólna zabawa przy strofach najbardziej znanych dziecięcych poetów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wizyta "Smefików" w Filii w Świeminie

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji Filię Biblioteczną w Świeminie odwiedziły Smerfiki z punktu przedszkolnego TPD. Wizyta przebiegła w bardzo ciepłej i miłej atmosferze.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowa Dziecięca Sesja Naukowa "Gracjan Bojar- Fijałkowski - bajarz pomorski"

W dniu 15 kwietnia 2015r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XII Powiatowa Dziecięca Sesja Naukowa zatytułowana Gracjan Bojar-Fijałkowski- bajarz pomorski. Gminę Biesiekierz reprezentowały dwie uczennice Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu- Iza Kozłowska i Martyna Szeląg.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

 

 

PostHeaderIcon Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

We wtorek 31 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Konkurs ten został zorganizowany przez Filię Biblioteczną i Punkt sportowo-rekreacyjny w Świeminie i z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wzięło udział 27 uczestników, w tym dwie osoby dorosłe.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Warsztaty wielkanocne w Świeminie

 

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 9 z 20