Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon "Reksio kontra Filemon czyli koty i psy w książkach i nie tylko"- Filia Biblioteczna w Świeminie

4 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Reksio kontra Filemon, który dla swoich czytelników zorganizowała Filia Biblioteczna w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Nasi czworonożni przyjaciele-Ferie w Filii w Świeminie

Pies i kot to wierni towarzysze człowieka od tysięcy lat, ale jak duża jest nasza wiedza na ich temat? Celem tegorocznych zajęć feryjnych w Filii w Świeminie było właśnie wzbogacenie wiedzy dzieci na ich temat poprzez kontakt z psią i kocią literaturą, a także rozwijanie twórczych umiejętności.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka- Filia w Świeminie

21 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji dnia Babci i Dziadka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon IV Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków "Śnieżna Kolęda"

Dnia 14 stycznia 2016r. odbyła się IV już edycja Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków Śnieżna Kolęda. Organizatorami spotkania były jak co roku Oddział Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego i Filia Biblioteczna w Świeminie

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Świąteczne warsztaty w Filii w Świeminie

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy staramy się w szczególny sposób przystroić nasze domy. Grupka młodych czytelniczek filii rozpoczęła przygotowania do świąt już w listopadzie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Świąteczne zajęcia w Filii w Świeminie

Święta zbliżają się dużymi krokami dlatego Filia Biblioteczna w Świeminie zorganizowała dla dzieci spotkania wprowadzające w świąteczny nastrój.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wróżby andrzejkowe w Filii w Świeminie

Dnia 30 listopada 2015r. Filia w Świeminie czekała na swoich czytelników z dobrymi wróżbami i przepowiedniami. Każde dziecko mogło dowiedzieć się co je czeka w przyszłości oczywiście z przymrużeniem oka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś" Dzień Pluszowego Misia w Świeminie

26 listopada w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia Filia Biblioteczna i Szkoła Podstawowa im K. Makuszyńskiego w Świeminie przygotowały wiele niespodzianek i atrakcji.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 13