Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Informacje o Filii w Starych Bielicach

Filia Biblioteczna w Starych Bielicach z początkiem roku wznowiła swoją działalność. Po miesięcznej przerwie w działalności zaskoczyła swoich użytkowników zupełną zmianą swojego wizerunku. Przerwa ta spowodowana była gruntownym remontem pomieszczeń biblioteki oraz całkowitą wymianą mebli i wyposażenia. Powierzchnia biblioteki zwiększyła się o 13 m2. W jednym pomieszczeniu znajduje się wypożyczalnia, a w drugim czytelnia prasy oraz czytelnia internetowa. W czytelni internetowej znajdują się 4 stanowiska komputerowe z nieodpłatnym dostępem do Internetu.

Biblioteka systematycznie zaopatrywana jest w nowości wydawnicze.

W swojej działalności uwagę skupia zarówno na młodszych jak i starszych użytkownikach. Planowane są cykliczne zajęcia literacko ? plastyczne dla dzieci i młodzieży, lekcje biblioteczne, zajęcia w czasie ferii zimowych oraz wakacji, wycieczki, konkursy. Wszystko to ma na celu popularyzację i upowszechnianie czytelnictwa.

W bibliotece pracuje :

  • Pani Agnieszka Maja Rosowska

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania ze zbiorów biblioteki.

Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz
Filia Biblioteczna w Starych Bielicach
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek / 9.00 - 17.00
piątek / 9.00 - 16.00

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.