PostHeaderIcon Święto Czytelnika Dziecięcego

26 maja w ramach tegorocznego Święta Czytelnika Dziecięcego dla czytelników bibliotek publicznych powiatu koszalińskiego Koszalińska Biblioteka Publiczna zorganizowała wyjazd do Wioski Labiryntów w Paprotach.

Święto Czytelnika Dziecięcego w obiektywie

W wycieczce udział wzięli również najaktywniejsi czytelnicy Gminy Biesiekierz: Alicja Kowalska , Igor Kowalczyk, Przemysław Sobczyński (SP Biesiekierz),Daria Badyńska oraz Izabela Graczyk (SP Świemino), Paulina Wawrzacz (SP Stare Bielice). Uczestnicy zmagali się z różnymi konkurencjami i zadaniami m.in.: pieszą wyprawą po lesie, w poszukiwaniu znaków, wspinaczką na górę piaskową, przejściem przez przeszkody i zabawami taktycznymi pod czujnym okiem opiekunów wycieczki. Po przebyciu gry terenowej i zjedzeniu kiełbasek rozdano nagrody książkowe wszystkim młodym czytelnikom.