PostHeaderIcon Z życia filii bibliotecznej w Starych Bielicach

Filia Biblioteczna w Starych Bielicach jest miejscem bardzo chętnie i licznie odwiedzanym przez dzieci i młodzież.

Z życia filii bibliotecznej w Starych Bielicach

Młodzi czytelnicy chętnie korzystają z biblioteki w czasie przerw lekcyjnych; wypożyczają książki, grają w gry planszowe, czytają kolorowe czasopisma. Po lekcjach korzystają z czytelni internetowej, uczestniczą w zajęciach plastycznych.

Z życia filii bibliotecznej w Starych Bielicach

Bardzo często zdarza się, że przy biurku bibliotekarza brakuje miejsca gdyż dzieci odczuwają potrzebę rozmowy, wygadania się.

Z życia filii bibliotecznej w Starych Bielicach

Często są to rozmowy na tematy poważne co świadczy o zaufaniu jakim cieszy się bibliotekarz. Gdy tylko pogoda pozwala odbywają się zajęcia na boisku powietrznym. Ostatnio miała miejsce rozgrywka w kosza, w której p. Maja odniosła sromotną porażkę

SmileSmileSmile