PostHeaderIcon Losowanie nagród za zakupione cegiełki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014

W piątek 17 stycznia w Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu o godzinie 10:00 odbędzie się losowanie nagród za zakupione cegiełki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014.

Do piątku można jeszcze nabywać cegiełki, a warto, gdyż wśród nagród znajduje się m. in. 2 x 0,5 tony węgla, żelazka, kamery komputerowe, głośniki, słuchawki, pamięci USB, pióra Parkera, lornetka, zestaw ręczników, ceramika ogrodowa i domowa, suszarki do włosów, 5 talonów na naprawę obuwia za 30 złotych, gaśnice i wiele, wiele innych fantów.

Sprzedaż cegiełek nadal odbywa się w szkołach, przedszkolu i bibliotece w Biesiekierzu.

Serdecznie zapraszamy do zakupywania cegiełek.