PostHeaderIcon III konkurs wiedzy o sporcie "XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014"

11 grudnia odbył się w Szkole Podstawowej w Biesiekierzu konkurs wiedzy pt. XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014, którego organizatorem była nasza biblioteka oraz pani Małgorzata Rzeszutek - nauczyciel wychowania fizycznego.

Był on skierowany do uczniów klas IV - VI. Podczas konkursu wiedzy drużyny z wszystkich klas odpowiadały na pytania i opisywały konkurencje związane z Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi. Choć pytania nie były łatwe, to uczestnicy radzili sobie z nimi świetnie. Dodatkowo wszystkie chętne osoby mogły zrobić plakat z dyscyplinami sportowymi oraz flagę Igrzysk Olimpijskich. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Młodszy bibliotekarz Aleksandra Sowa