PostHeaderIcon Ranking Bibliotek 2013

W dniu 25 listopada nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Rankingu Bibliotek 2013. Była to już trzecia edycja tego konkursu.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że po raz kolejny udało się nam znaleźć wśród najlepszych bibliotek w kraju. Podczas uroczystości zorganizowanej przez Instytut Książki i Rzeczpospolitą odebrałyśmy dyplomy z rąk Piotra Żuchowskiego, sekretarza stanu w MKiDN oraz organizatorów Rankingu - Grzegorza Gaudena, dyrektora Instytutu Książki i Bogusława Chraboty, redaktora naczelnego dziennika Rzeczpospolita. Uroczysta gala miała miejsce w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie.

Uważamy, że sukces ten nie byłby możliwy bez doświadczonej kadry, podchodzącej do swojej pracy z pasją i osobistym zaangażowaniem, jak również współpracy wszystkich placówek oświatowym i kulturalnych z terenu całej Gminy. Serdecznie dziękujemy za wspieranie placówki i zaufanie do naszej pracy panu Wójtowi Marianowi Hermanowiczowi oraz Radnym Gminy Biesiekierz.

Jesteśmy bardzo dumne i szczęśliwe, że możemy przede wszystkim służyć naszym czytelnikom, którym ślemy ogromne podziękowania.

Agnieszka Hryniewicz
Dyrektor BPG Biesiekierz