PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Biblioteka świętowała go razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Z tej okazji każde dziecko przyniosło do szkoły swojego pluszowego misia. Były misie, małe, średnie i duże, kolorowe, z kokardkami i bez, każdy z nich był inny i wyjątkowy. W 111 urodziny Pluszowego Misia przedstawiłyśmy dzieciom prezentację multimedialną - Misie, miśki i niedźwiadki. Dzięki temu poznały one krótka historię naszego bohatera oraz różne rodzaje misiów. Przypomniały sobie te najbardziej znane takie jak Kubuś Puchatek, Miś Uszatek i Miś Jogi. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu literacko –plastycznego pt. Mój przyjaciel Miś.

Młodszy bibliotekarz Aleksandra Sowa