PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Ciwoniuk

18 listopada 2013 roku gościliśmy w naszej Bibliotece panią Barbarę Ciwoniuk - autorkę książek dla młodzieży.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie z klas I Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu. Pani Barbara jest autorką takich powieści jak : Igor, Ania, Rokko, A jeśli zostanę, Własny pokój, Musisz to komuś powiedzieć. Podczas spotkania pisarka opowiadała o swoich książkach, w których porusza problemy współczesnych nastolatków między innymi: brak akceptacji, konflikty w rodzinie, samotność, brak zrozumienia, relacje z rówieśnikami i nauczycielami, pierwsza miłość. Młodzież z dużym zaciekawieniem wysłuchała krótkich, ciekawych recenzji powieści pani Ciwoniuk, gdyż opisywane przez nią problemy są im bliskie. Losy bohaterów jej książek pokazują, że nie wolno się poddawać i że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Młodszy bibliotekarz Aleksandra Sowa