PostHeaderIcon Duszki, czarownice oraz inne zmorki czyli Wesołe Halloween w Bibliotece

W dniu 31 października odbyła się w naszej bibliotece zabawa z okazji Halloween. Większość dzieci była ciekawie przebrana i umalowana.

Na początku nasi goście wysłuchali książki pt. Dom Czarownic, następnie mieli za zadanie odszukanie trzech przedmiotów wymienionych w książce, które wcześniej zostały pochowane przez panie bibliotekarki po całej bibliotece. Uczestnicy z wielką chęcią brali udział w licznych grach i zabawach takich jak : zjadanie jabłek bez pomocy rąk czy owijanie mumii. Wykonały strrraszną pracę plastyczną pt. Duch. Nie zabrakło również ścigania na miotłach. Na zakończenie spotkania na naszych gości czekał słodki poczęstunek.