PostHeaderIcon Konkurs ekologiczno - wędkarski "DZIECI I RYBY TEŻ MAJĄ GŁOS"

Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz wraz z dziećmi wzięła udział w ogólnopolskim konkursie ekologiczno - wędkarskim "DZIECI I RYBY TEŻ MAJĄ GŁOS" zorganizowanym przez Radę ds. Młodzieży Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie z okazji 60-lecia powstania Polskiego Związku Wędkarskiego.

DZIECI I RYBY TEŻ MAJĄ GŁOS

Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz oraz Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu otrzymały puchary oraz dyplomy. Wszyscy nasi laureaci konkursu: Emilia Kupczyńska, Klaudia Kucab, Sebastian Łowiecki, Oliwia Brożyna, Aleksandra Guzowska, Kornelia Kupczyńska oraz Emilia Sokół otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody książkowe. Do udziału w konkursie zdopingował nas prezes Koła Wędkarskiego w Biesiekierzu - pan Józef Węgrzynek.

Koło to od wielu już lat bierze czynny udział w życiu naszej biblioteki. Bez naszych wędkarzy nie mogą odbyć się żadne wakacje, ani ferie!