Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Festyn Rodzinny

W dniu 15 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach jak co roku został zorganizowany Festyn Rodzinny. Współorganizatorami byli Szkoła Podstawowa, Filia Biblioteczna, Rada Sołecka oraz Świetlica Wiejska.

Atrakcji było bardzo wiele. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie - od najmłodszego do najstarszego. W czasie festynu odbywały się m.in. gry i zabawy sportowe, konkursy karaoke i plastyczny, pokazy artystyczne a także rozgrywki biblioteczne. Dopełnieniem całości był grill oraz słodki poczęstunek.

Dzieci biorące udział w zabawach bibliotecznych miały możliwość np. układania puzzli na czas, rozwiązywania krzyżówek tematycznych. Mogły również pochwalić się znajomością literatury dziecięcej i młodzieżowej. Bardzo się cieszę, że w zabawie brały udział całe rodziny. Była to niesamowita okazja do promocji działalności biblioteki.

Bardzo dziękuję wszystkim za tak wspaniałą zabawę.

Agnieszka Rosowska