Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Razem z Franklinem

14 czerwca ponownie odwiedziłam dzieci z klasy 0. Tym razem razem z Franklinem i jego przyjaciółmi zastanawialiśmy się jak się zachować gdy zgubi się nam książka pożyczona z biblioteki.

Dzieci nie miały najmniejszych problemów z odpowiedziami co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Oczywiście była zabawa integracyjna, głośne czytanie, burzliwa dyskusja oraz prace plastyczne z przepięknymi kolorowymi latawcami.

Bardzo cieszy mnie fakt, że najmłodsi uczniowie tak bardzo lubią lekcje biblioteczne; zawsze z uwagą i zaciekawieniem słuchają głośnego czytania i bardzo aktywnie biorą udział w zajęciach. Cieszę się również z tego, że dzieci bardzo chętnie przychodzą do biblioteki nie tylko w czasie zajęć lekcyjnych ale także gdy skończą lekcje i mają czas wolny.

Agnieszka Rosowska