PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek trwa u nas cały rok!!!

Przez cały tydzień w naszych placówkach odbywały się liczne spotkania z naszymi czytelnikami. Gościłyśmy u siebie dzieci z klas: "0", I, II oraz III. Podczas tych spotkań mali czytelnicy mieli okazję wziąć udział w zabawach biblioterapeutycznych, zapoznały się z nowościami książkowymi. Miały okazję wysłuchać głośno przeczytanych opowiadań oraz wykonać ciekawe prace plastyczne, które zostały wystawione w bibliotece. We wszystkich zabawach dzieci brały bardzo aktywny udział i czerpały z nich wielką satysfakcję. Wszyscy czytelnicy, którzy odwiedzili naszą bibliotekę mieli okazję obejrzeć liczne wystawy i wystawki, m.in. "Czytajmy dzieciom", "Dobre, bo polskie", "To się teraz czyta i ogląda" oraz "Książka do plecaka".

Tydzień bibliotek w obiektywie

Wszystkim naszym czytelnikom pragniemy przypomnieć, że Tydzień Bibliotek trwa u nas cały rok!!!