PostHeaderIcon Przedstawienie teatru "MORALITET" w Szkole Podstawowej w Parnowie

10 czerwca - w poniedziałek, gościliśmy z kabaretem Moralitet z Krakowa w Szkole Podstawowej w Parnowie.

Nasi milusińscy mieli okazje obejrzeć przedstawienie pt. Były sobie krasnoludki.... Była to wesoła bajeczka, w której młodzi aktorzy wcielili się w rolę Krasnoludków: Gutka i Miłki oraz Staruszki Mądruszki. Problemem poruszonym w tym przedstawieniu były zasady dobrego wychowania, w jakich sytuacjach powinniśmy używać 3 magicznych słów: proszę, przepraszam i dziękuję. Młodzi aktorzy świetnie poradzili sobie z odegraniem swoich ról, a widzowie żywo reagowali na ich dowcip zawarty w słowach, gestach i mimice. Uczniowie z klas 0 - III już wiedzą, że warto być miłym i grzecznym, a nie kapryśnym, niegrzecznym psotnikiem.

Młodszy bibliotekarz Aleksandra Sowa