PostHeaderIcon "Bibliostars" na ludowo.

W dniu 21 lutego - w czwartek, na zaproszenie pana Jana Rodaka wzięłyśmy udział w promocji naszej gminy w Radio Koszalin. Spotkanie z cyklu Wieczór na ludowo odbyło się w Studiu im. Czesława Niemena.

Na scenie wystąpił zespół Polna Grusza z Biesiekierza, dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu oraz nasz kabaret biblioteczny Bibliostars. Dwa skecze autorstwa Pana Zygmunta Królaka pt.: Święty patronat i Klęska urodzaju przedstawiły bibliotekarki Renata Łowiecka i Michalina Jędraszko. Bardzo nam miło, że nasze występy rozbawiły widownię, która reagowała bardzo spontanicznie i żywiołowo nagradzając nas gromkimi brawami. Prowadzące imprezę, panie: Renata Pacholczyk i Violetta Słobodzian przyjęły nas bardzo ciepło i serdecznie, za co bardzo im dziękujemy.

Renata Łowiecka