Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

16 października uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie uczestniczyli w spotkaniu z niesamowitą pisarką Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.

Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez Filię Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz. Pani Roksana Jędrzejewska-Wróbel to autorka kilkudziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, sztuk teatralnych oraz bajek terapeutycznych. Napisała m.in. popularną ryjówkę "Florkę". W czasie spotkania autorka zaprezentowała dzieciom napisane przez siebie książki, czytała fragment historii pt: "Nie dość blada królewna". Uczestnicy spotkania byli bardzo zaciekawieni historią księżniczki i chętnie zadawali liczne pytania. Na zakończenie spotkania Pani Roksana rozdawała autografy z pieczątką ryjówki Florki, po które ustawiła się długa kolejka. Wszystkie chętne dzieci mogły zakupić książki oraz otrzymać wpis z dedykacją. Dziękujemy za miłe i bardzo interesujące spotkanie.