PostHeaderIcon Konkurs recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2023"

W poniedziałek – 24 kwietnia w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne" 2023.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – VIII ze szkół podstawowych z terenu Gminy Biesiekierz. Jury w składzie: P. Agnieszka Kolanowska – Przewodnicząca, P. Kinga Laskowska oraz P. Renata Łowiecka wyłoniło 6 osób, które będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych w dniach: 15, 16 i 17 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie.

Nasi laureaci to: Natalia Gryka; Hanna Ludwiczak; Maria Kober; Martyna Szewczyk; Zuzanna Motyl oraz Mateusz Zwolak. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, a laureatom życzymy dalszych sukcesów.