PostHeaderIcon Biblioteka - świat w jednym miejscu

9 maja 2022 r. rozpoczęliśmy świętowanie Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza oraz Tygodnia Bibliotek. W tym roku odbywa się on pod hasłem "Biblioteka - świat w jednym miejscu".

Dzień rozpoczęliśmy od spotkania z naszymi kochanymi władzami z Panem Wójtem Andrzejem Leśniewiczem na czele oraz przyjaciółmi biblioteki. Wraz z naszymi seniorami zagraliśmy w biblioteczne bingo oraz wzięliśmy udział w teleturnieju "Jaka to melodia". Nie mogło zabraknąć również niespodzianki jaką była loteria fantowa. Jak co roku odwiedzili nas nasi sąsiedzi z Ośrodka Pomocy Społecznej, podopieczni ŚDS "Feniks", Pani Martyna Ryfun oraz nasi kochani Czytelnicy. To był wyjątkowy i pełen radości dzień. Przed nami kolejne przygody.