PostHeaderIcon Powitanie Wiosny

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny - 21 marca mieliśmy zaszczyt świętować wspólnie z dziećmi i Paniami z Przedszkola Gminnego w Parnowie. Wiosenny, wesoły pochód rozpoczęliśmy spod biblioteki i przeszliśmy głównymi ulicami Biesiekierza.

Nasz kolorowy korowód zawitał również pod Pomnik Ziemniaka. Podczas przemarszu daliśmy również wyraz naszej solidarności z Ukrainą. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Wolin – komendantce Straży Gminnej w Biesiekierzu oraz druhowi Panu Łukaszowi Gręźlikowskiemu i Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem. Po dotarciu do naszej biblioteki młodzi czytelnicy wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których poznali pierwsze oznaki wiosny oraz zapoznali się z naszym księgozbiorem.