PostHeaderIcon Koncert Elżbiety Okupskiej

W piątek, 2 lipca miało miejsce w naszej bibliotece niezwykłe wydarzenie. Gościliśmy w naszych progach Panią Elżbietę Okupską.

Niezwykle utalentowana, pełna charyzmy, pozytywnej energii i cudownego poczucia humoru aktorka teatralna i filmowa podbiła serca uczestników spotkania. Podczas rozmowy, którą przeprowadziła Pani Magda Omilianowicz (wielki przyjaciel naszej biblioteki) mieliśmy możliwość poznać niezwykle barwne i pełne niespodzianek życie Pani Elżbiety.

Wspaniały koncert w wykonaniu naszego gościa oraz scenki kabaretowe sprawiły, że był to niezapomniany wieczór. Na zakończenie spotkania Sekretarz Gminy Pani Monika Tarnowska wraz z panią Agnieszką Hryniewicz wręczyły Pani Elżbiecie drzewko, które będzie przypominało jej o tym pełnym pozytywnej energii wydarzeniu.

Koncert został zorganizowany przez Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Gminie Biesiekierz przy współpracy z naszą biblioteką.