PostHeaderIcon Witajcie w naszej bajce!

W dniu 7 listopada - w poniedziałek, grupa przedszkolaków noszących nazwę "Niedźwiadki" z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu gościły w naszej bibliotece.

Zajęcia rozpoczęły się ruchowymi zabawami integracyjnymi przy muzyce. Następnie nasi goście zwiedzili i poznali bibliotekę. Nasze spotkanie miało na celu poznanie oznak panującej już jesieni. Zadanie to ułatwiła nam lektura książki "Sowa i katar", której fragment głośno przeczytała bibliotekarka. Dużo frajdy przyniosło dzieciom wykonanie obrysów odważnych koleżanek i pomalowanie ich farbami w kolorach jesieni. W ten sposób powstały różne oblicza "Pani Jesieni". Dzieci wzięły udział w wielu grach i zabawach, które przyniosły im wiele radości. Nasi mali goście znaleźli również czas na to, aby bardzo ochoczo przeglądać nasze piękne książki skierowane właśnie dla nich.

Renata Łowiecka