PostHeaderIcon Przedszkolaki w JuraParku

W piątek gościliśmy w naszej bibliotece przedszkolaki z Gminnego Przedszkola z Parnowie. Dzieci zostały przywitane przez Kasiozaura i Miśkozaura.

Przyjazne dinozaury zabrały dzieci do laboratorium wielkiego znawcy prehistorycznych stworzeń – Mateusza Klekociuka. Maluchy zapoznały się tam z różnymi gatunkami tych gadów i ich życiem. Po wizycie w laboratorium Reniozaur i Anettozaur zabrały naszych gości na dinozaurzy plac zabaw. Czekało tam na nich wiele niespodzianek i atrakcji. Na zakończenie spotkania Agnieszkozaur i Olozaur zaprosiły na uroczyste rozdanie nagród w konkursie przygotowanym wspólnie z przedszkolem. Przedszkolaki otrzymały upominki, dyplomy oraz słodkości. Serdecznie dziękujemy Dyrektor Przedszkola Agnieszce Kolanowskiej (w przeszłości musiała być raptorem :-)) oraz ciociom z przedszkola za współpracę i wspólną zabawę.