PostHeaderIcon Wycieczka do JuraParku

Od samego rana gościliśmy w naszej bibliotece przedszkolaki z Parnowa, które przyjechały z wizytą do JuraParku.

Maluchy zostały przywitane przez Kasiozaura i Miśkozaura. Te dwa niezwykle przyjazne dinozaury zabrały dzieci do laboratorium wielkiego znawcy tych prehistorycznych stworzeń - Mateusza Klekociuka. Maluchy zapoznały się tam z różnymi gatunkami tych zwierząt, ich życiem i ulubionymi potrawami :-) Następnie Reniozaur i Anettozaur zabrały naszych gości na dinozaurzy plac zabaw. Czekało tam na nich moc atrakcji. Na zakończenie spotkania Agnieszkozaur i Olozaur zaprosiły na uroczyste rozdanie nagród w konkursie przygotowanym wspólnie z Przedszkolem Gminnym w Parnowie. Przedszkolaki otrzymały upominki, dyplomy i słodkości. Serdecznie dziękujemy Dyrektor Przedszkola Agnieszce Kolanowskiej (w przeszłości musiała być raptorem :-)) oraz ciociom z przedszkola za współpracę i wspólną zabawę.