PostHeaderIcon "Wojskowe skrzydła w obiektywie"

W piątek, 21 lutego gościliśmy w naszej bibliotece pasjonatów lotnictwa, fotografii oraz historii Panów Cezarego Gronowskiego i Kamila Olszowego.

Nasi wyjątkowi goście opowiedzieli zebranym o swojej wystawie pt. "Wojskowe skrzydła w obiektywie". Wystawa ta jest częścią projektu o tej samej nazwie, który znalazł się na liście laureatów ubiegłorocznego Konkursu Inicjatyw Lokalnych "Start-Up Kultura". Panowie z wielką pasją opowiadali o swoich podróżach do Japonii, Włoch, Szwajcarii, gdzie udało się im zrobić unikatowe zdjęcia samolotów w locie. Podzieli się z uczestnikami spotkania wrażeniami z odwiedzanych przez nich pokazów lotniczych. Zachęcali do oglądania tychże, np. w Świdwinie, Mirosławcu czy też Dęblinie. Było to niezwykle interesujące spotkanie. Nasi czytelnicy mieli do naszych gości wiele pytań. Serdecznie dziękujemy panu Cezaremu Gronowskiemu i Kamilowi Olszowemu za tak ciekawe i inspirujące popołudnie.