PostHeaderIcon Dzień Nauki w Bibliotece

W piątek, 15 listopada odbyły się w naszej bibliotece niezwykle interesujące i pouczające zajęcia przygotowane przez pana Damiana Jankiewicza.

Na uczestników spotkania pod nazwą "Dzień Nauki w Bibliotece" czekały liczne atrakcje, niespodzianki oraz zadania. Przygotowane przez pana Damiana, członków Koła Naukowego oraz panie bibliotekarki stanowiska cieszyły się ogromną popularnością. Zajęcia w formie gry terenowej sprawiły dzieciom, młodzieży jak i dorosłym dużo radości, a rozwiązywane kolejno zadania dały wiele satysfakcji. Po raz kolejny opiekun Koła udowodnił, że takie dziedziny wiedzy jak chemia, fizyka, biologia i geografia nie są wcale takie straszne i trudne, a wręcz przeciwnie. Największą popularnością niezmiennie cieszyło się stanowisko z doświadczeniami. To było niezwykle ciekawe, kreatywne i pełne twórczej zabawy popołudnie. Serdecznie dziękujemy inicjatorowi tego wydarzenia panu Damianowi Jankiewiczowi oraz członkom Koła: Idze Sterna, Kamilowi Łabie i Kacprowi Sobczykowi. Dziękujemy również Sołtysowi Sołectwa Biesiekierz panu Przemysławowi Jurewiczowi za słodki poczęstunek dla gości.