PostHeaderIcon O finansach... w bibliotece

W czwartek - 7 listopada odbyło się ostatnie już spotkanie w ramach projektu skierowanego do seniorów "O finansach... w bibliotece" - 6. edycja. Jest on realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Narodowy Bank Polski.

Podczas tego spotkania uczestnicy kursu wypełnili ankiety, które stanowiły zakończenie całego procesu szkolenia. Następnie mieliśmy okazję wspólnie obejrzeć Webinarium pn. "Nieautoryzowane transakcje", w którym ekspertem była Paulina Krakowska - Rzecznik Finansowy. Druga część naszego spotkania miała bardziej oficjalny i uroczysty charakter. Uczestnicy kursu otrzymali z rąk dyrektor biblioteki Pani Agnieszki Hryniewicz, Sekretarz Gminy Pani Moniki Tarnowskiej oraz koordynatorek Renaty Łowieckiej i Aleksandry Sowy certyfikaty, kalendarze, pendrive oraz Miniporadniki dotyczące zarządzania finansami osobistymi. Pani dyrektor podkreśliła niezwykłe zaangażowanie koordynatorek w realizację projektu. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy wyrazili chęć dalszego udziału w bibliotecznych projektach. Dodatkowym wydarzeniem przygotowanym dla naszych seniorów było spotkanie autorskie z pisarką, reportażystką, podróżniczką, redaktorką - Panią Magdą Omilianowicz i jej gościem specjalnym - Panią Elżbietą Okupską. Pani Magda zawarła reportaż o Pani Elżbiecie w wydanej przez siebie książce pt.: "Linia życia". Pani Elżbieta przedstawiła nam ciekawostki ze swojego życia, sposoby, aby było ono szczęśliwe, zdrowe i spokojne. Było to bardzo inspirujące i pouczające spotkanie.

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.