PostHeaderIcon Wakacje w bibliotece

Przy dobrej zabawie czas pędzi jak szalony! Przekonaliśmy się o tym podczas trzeciego tygodnia wakacyjnych zajęć w bibliotece.

Nie było czasu na nudę! Każdy dzień przynosił wiele niespodzianek i bardzo ciekawych zajęć. W poniedziałek odwiedziliśmy słoneczną Italię. Poznaliśmy ten niezwykle ciekawy kraj w tempie ekspresowym. Nie tylko zdążyliśmy zwiedzić jego najciekawsze zakątki, ale także rozsmakowaliśmy się w jego kuchni. W kolejnym dniu przepłynęliśmy Morze Śródziemne i rozpoczęliśmy wspólnie ze świetlicą w Kotłowie podróż po Afryce. To dopiero była zabawa. Czarny ląd nie ma już przed nami tajemnic. Po tych odległych wojażach udaliśmy się do Pomeranii, gdzie mogliśmy poczuć przypływ adrenaliny na wszystkich kolejkach, karuzelach, samochodzikach i dmuchanych zamkach. Był to czas fantastycznej zabawy. W piątek odwiedzili nas niezwykli goście z OSP Biesiekierz. Druhowie Paweł Kopczyński oraz Łukasz Gręźlikowski przybliżyli nam zasady bezpiecznych zabaw, opowiedzieli nam o tym czym zajmują się strażacy, jakie zadania wykonują, na czym polega ich niezwykle ważna praca. Mieliśmy również okazję zobaczyć co kryje się we wnętrzu wozu strażackiego. Panowie sprawili również naszym milusińskim wodną niespodziankę. Było to niezwykle ważne i pouczające spotkanie.

Przed nami kolejne dni pełnie wspólnej zabawy.
Zapraszamy!