PostHeaderIcon Gminny Dzień Dziecka

1 czerwca odbył się na stadionie w Biesiekierzu Gminny Dzień Dziecka. Nie mogło oczywiście zabraknąć tam naszej biblioteki.

Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy "Strefę gier i zabaw" w której każdy uczestnik tego wyjątkowego wydarzenia mógł znaleźć coś dla siebie. Maluchy wraz z rodzicami mogli wziąć udział w konkursach i zabawach ruchowych, pobawić się w bańkowym świecie, zaszaleć z chustą, pomalować buzie, rozegrać partię mega warcabów , odwiedzić klockową strefę malucha, a także wziąć udział w konkursie plastycznym na najpiękniejszy projekt tortu z okazji 70 urodzin naszej biblioteki. Uczestnicy zabawy mieli również możliwość poeksperymentować wraz z panem Damianem Jankiewiczem, który przygotował specjalnie z tej okazji stoisko na którym udowodnił, że chemia i fizyka są niezwykle ciekawe i pełne niespodzianek. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym dzieciom, rodzicom oraz pozostałym uczestnikom fantastycznego DNIA DZIECKA za wspólną przygodę!!! To był niezwykle radosny, kreatywny i pełnej świetnej zabawy dzień!