PostHeaderIcon PTAKI, PTASZKI i PTASZĘTA POLNE 2018.

W piątek - 27 kwietnia w bibliotece w Biesiekierzu odbył się Gminny Turniej Recytatorski PTAKI, PTASZKI i PTASZĘTA POLNE 2018.

W spotkaniu udział wzięli laureaci eliminacji przeprowadzonych w szkołach podstawowych i gimnazjum. Komisja w składzie: pani Iwona Krakowiak - wicedyrektor SOSW w Warninie, pani Irena Barczuk - kierownik ŚDS Feniks oraz wicewójt pan Jan Rodak - wytypowali sześciu najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentowali naszą gminę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Są to: Natalia Bałdyga, Dominika Lamorska, Martyna Mrozek, Oliwia Kozłowska, Aleksander Łoński oraz Adam Chudy. Dodatkowo jury przyznało trzy wyróżnienia, które otrzymały: Hania Szeląg, Hania Staroń oraz Pola Kołodziejska. Naszym zdaniem wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie. Miłą niespodzianką dla naszych gości był występ pani Wandy Kamyk, która w niezwykle zabawny sposób zaprezentowała nam wiersz, którego nauczyła się w dzieciństwie. Było nam bardzo miło gościć na turnieju rodziców, dziadków oraz oczywiście nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy powodzenia w KBP.
Trzymamy za Was kciuki!!!