PostHeaderIcon Dzień Bibliotekarza

Z okazji Dnia Bibliotekarza gościliśmy dziś w naszych progach wyjątkowych gości. Z życzeniami oraz kwiatami odwiedził nas Pan Wójt Andrzej Leśniewicz wraz z wicewójtem panem Janem Rodakiem, panem Tomaszem Hołowatym - kierownikiem referatu strategii i rozwoju oraz panią Moniką Tarnowską.

Wśród naszych gości nie zabrakło również dyrektorów placówek oświatowych pań: Renaty Mankiewicz, Anny Piotrowicz, Agnieszki Ławrynowicz, Agnieszki Kolanowskiej oraz Anety Chmielewskiej-Szymańskiej. Nie zapomnieli o nas również nasi przyjaciele zza ściany. Życzenia i piękne kwiaty otrzymałyśmy od pana Mariusza Sydoruka i pracowników OPS-u, a także pani Ireny Barczuk oraz pracowników i podopiecznych Domu Środowiskowego Feniks. Nasi goście podkreślili ważną rolą biblioteki, złożyli nam serdeczne życzenia oraz obdarowali kwiatami i prezentami. Pan Wójt wyraził swoje uznanie dla bibliotekarzy czym sprawił nam ogromną radość. Wielką niespodziankę sprawiły nam również nasze kochane przedszkolaki z Biesiekierza i Starych Bielic, a także uczniowie goszczący na zajęciach. Nie zabrakło także życzeń od naszych kochanych dużych i małych czytelników.

Dziękujemy wszystkim za tak wzruszający, wyjątkowy i pełen wrażeń dzień!!!