PostHeaderIcon Gala Czytelnicza „Najlepsi Czytelnicy 2017”

W środę - 18 kwietnia odbyła się w naszej bibliotece niezwykła uroczystość - Gala Czytelnicza Najlepsi Czytelnicy 2017. Została ona zorganizowana, aby uhonorować naszych najlepszych dorosłych czytelników.

Gościem specjalnym wieczoru była pisarka Dorota Schrammek. Przedstawiła ona zebranym swój literacki dorobek. Uczyniła to w niezwykle ciekawy i zabawny sposób. Nasi wspaniali goście z dużym zaciekawieniem słuchali autorki oraz czynnie włączali się w dyskusję. Wśród publiczności znajdowało się bowiem wielu fanów twórczości pani Doroty. Po niezwykle energetycznym spotkaniu nadszedł moment, w którym Wójt Gminy pan Andrzej Leśniewicz wraz z naszym gościem oraz dyrektor biblioteki panią Agnieszką Hryniewicz wręczyli najlepszym Czytelnikom 2017 roku gratulacje oraz nagrody książkowe. Pan Wójt pogratulował serdecznie wszystkim zebranym oraz podkreślił rolę biblioteki i czytania. Pani Agnieszka w imieniu wszystkich pracowników wyraziła wyrazy uznania dla Czytelników podkreślając, że są oni sensem naszego istnienia. Spotkanie to było również znakomitą okazją, aby podziękować przyjaciołom biblioteki za ich zaangażowanie oraz uczestnictwo w życiu naszych placówek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność. Było to bardzo ważne, wyjątkowe oraz radosne wydarzenie dla naszej biblioteki.