PostHeaderIcon Przez Indie z Jarosławem Kretem

W piątek 15 kwietnia odbyło się w naszej bibliotece spotkanie autorskie z dziennikarzem Jarosławem Kretem. Jest on autorem książek podróżniczych, licznych reportaży oraz programów telewizyjnych.

Podczas prawie trzygodzinnego spotkania nasi czytelnicy mieli okazję wysłuchać wspaniałych opowieści o Indiach oraz o innych fascynujących miejscach odwiedzonych przez pisarza. Dodatkową atrakcję stanowiły prezentowane przez dziennikarza zdjęcia. Ciekawe komentarze autora pozwoliły przybyłym przenieść się w tak odległe zarówno geograficznie, jak i kulturowo miejsca. W spotkaniu udział wzięło ponad osiemdziesiąt osób. Na jego zakończenie autor rozdał liczne autografy. Każdy z obecnych miał również okazję do zrobienia sobie zdjęcia z dziennikarzem. Na pamiątkę wizyty w bibliotece w Biesiekierzu, dziennikarz został obdarowany szkatułkami wykonanymi przez opiekunów i wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali w prezencie śliczne pisanki wykonane przez p. Renatę Łowiecką. Osoba p. Jarosława Kreta, wspaniała atmosfera oraz zadowolenie naszych czytelników sprawiło, że był to niezapomniany wieczór.