PostHeaderIcon Dzień Misia Polarnego i jeszcze...

27 lutego obchodziliśmy Dzień Misia Polarnego. Z tej też okazji w czwartek – 1 marca gościliśmy u siebie klasy I i II ze szkoły podstawowej w Biesiekierzu oddział w Parnowie na lekcji bibliotecznej.

Podczas spotkania nie omieszkaliśmy również świętować Międzynarodowego Dnia Przytulania Bibliotekarzy, który właśnie dziś obchodzimy :-). Po mocnym i długim przytulaniu się - co widać na zdjęciach, przystąpiliśmy do wesołej wyliczanki śpiewanej w takt wesołej muzyki. Następnie nasi goście poznali książki popularnonaukowe o zwierzętach Arktyki, wysłuchali głośno odczytanego opowiadania o niedźwiadku, obejrzeli prezentację multimedialną i krótką bajkę o przygodach niedźwiedziej rodziny. Nasi młodzi czytelnicy wykonali również piękne prace plastyczne z gazet i z papieru.

Do miłego poczytania
Smile