PostHeaderIcon Uroczysta gala wręczenia "Biesiekierskich Super Czytaczy".

Dzisiejsze popołudnie było dla naszej biblioteki wyjątkowe i bardzo uroczyste. Zawitali dziś do nas laureaci konkursu na najlepszego czytelnika dziecięcego i młodzieżowego 2017 roku.

Nasi wyjątkowi goście otrzymali z rąk Wójta Gminy Biesiekierz pana Andrzeja Leśniewicza oraz dyrektor biblioteki pani Agnieszki Hryniewicz tytuły Biesiekierskiego Super Czytacza, pamiątkowe puchary oraz nagrody książkowe. W tej wyjątkowej chwili towarzyszyli dzieciom rodzice oraz dziadkowie. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Serdecznie dziękujemy za obecność! Dodatkową niespodzianką było wręczenie nagród w kategorii Czytająca Rodzina oraz Najlepsze Punkty Biblioteczne. W tej kategorii nagrodzone została świetlica w Gniazdowie, Laskach Koszalińskich, Warninie oraz Cieszynie. W tym wyjątkowym dniu miałyśmy również okazję podziękować paniom dyrektorkom Renacie Mankiewicz oraz Agnieszce Ławrynowicz za owocną współpracę. To właśnie w Szkole Podstawowej w Świeminie oraz Szkole Podstawowej w Starych Bielicach mieszczą się nasze filie biblioteczne. Na naszym spotkaniu nie mogło zabraknąć również Przewodniczącego Rady pana Marka Płazy oraz pani Moniki Tarnowskiej, którzy od wielu już lat wspierają działania naszej placówki. To było wyjątkowe popołudnie, pełne emocji, wzruszeń i uśmiechów.

Dziękujemy Wam nasi wspaniali i kochani Czytelnicy za to, że jesteście!!!