PostHeaderIcon Mądra głowa zna przysłowia

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych w bibliotece. Tydzień ten upłynął nam dość aktywnie, kreatywnie i twórczo.

Wspólnie poznawaliśmy tajniki radia, wybraliśmy się z Anarukiem na biegun północny, przenieśliśmy się w świat przysłów, powiedzonek oraz obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci każdego dnia mogły rozwijać swoją kreatywność i inwencję twórczą tworząc bardzo ciekawe prace plastyczne. Każdego dnia we wspólnej zabawie towarzyszyła nam książka. Nasi mali czytelnicy wykazywali się również talentami kucharskimi w Klubie Małego Kucharza. Upiekli pyszne rogaliki, gofry oraz pizzę. Dziękujemy druhowi Pawłowi Kuczyńskiemu z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biesiekierzu za bardzo ciekawą i pouczającą lekcję udzielania pierwszej pomocy, opatrywania ran i układania poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej.

Serdecznie zapraszamy na drugi tydzień zajęć z biblioteką. Na naszych milusińskich czekają kolejne atrakcje!!!