PostHeaderIcon ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY - FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Od poniedziałku - 15 stycznia rozpoczęliśmy feryjną przygodę z zajęciami w bibliotece. Pierwszy tydzień naszych zajęć odbywa się pod hasłem Biblioteczny zawrót głowy.

Na naszych uczestników czeka sporo atrakcji. Jak co roku nasze pierwsze spotkanie poświęcone było stworzeniu regulaminu ferii. Następnie przeszliśmy do bardzo ważnego tematu, a mianowicie bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną pt. Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Na zajęciach dzieci zapoznały się z zagrożeniami czyhającymi na nie podczas ferii. Zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Drugiego dnia dzieci spotkały się z Anarukiem i światem przedstawionym w książce Aliny i Czesława Centkiewiczów. Wybrały się na biegun północny - Antarktydę oraz zabawy i przysmaki Eskimosów. Poza zajęciami plastycznymi i ruchowymi dzieci rozwijają swoje umiejętności kulinarne w Klubie Młodego Kucharza.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy!!!