PostHeaderIcon Spotkanie z arcymistrzynią Klaudią Kulon

W piątek, 5 stycznia odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z szachistką, arcymistrzynią od 2014 roku - panią Klaudią Kulon.

Szachową karierę rozpoczęła w wieku 7 lat w koszalińskim klubie Hetman Politechnika Koszalińska, w krótkim czasie osiągając szereg sukcesów w szachach młodzieżowych. Kariera naszego gościa jest bardzo bogata, pełna tytułów, zwycięstw i osiągnięć. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.szachypolskie.pl/klaudia-kulon/, na której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące naszego niezwykłego gościa. Pani Klaudia rozegrała z uczestnikami spotkania partie, podczas których dzieliła się informacjami i uczyła. Była to niepowtarzalna okazja, aby zagrać z prawdziwą arcymistrzynią! Z ogromnym zainteresowaniem obserwowałyśmy, jak dzieci i młodzież z wypiekami na twarzach wykonują kolejne ruchy. Pani Klaudia z uroczym uśmiechem przechodziła od szachownicy do szachownicy. Mamy nadzieję, że ponownie będziemy miały okazję gościć arcymistrzynię w naszej bibliotece.

Było to niezwykłe spotkanie! Za jego organizację serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Różańskiej.