PostHeaderIcon Jesienne Misiowo

Wtorkowy poranek w naszej bibliotece był pełen wyjątkowych gości. Odwiedziły nas bowiem dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pierwszaki ze szkoły w Starych Bielicach.

Nasi milusińscy zostali przywitani przez panią dyrektor Agnieszkę Hryniewicz, która zaprosiła je do wspólnej zabawy w dwóch magicznych salach: Misiowie oraz Jesiennej krainie. Na naszych gości czekały liczne niespodzianki i wyzwania. Poznały misie, które zamieszkały w bibliotece, spróbowały ich przysmaku, rzucały do celu, malowały oraz tańczyły i śpiewały. Celująco zdały egzamin dotyczący jesieni, jej oznak i atrybutów. Stworzyły wyjątkowe jeżyki oraz poznały nowe gry i zabawy. Na zakończenie zostały poddane próbie mola książkowego. Przeszły ją celująco! Śpiewająco wykonały wszystkie jego polecenia i w nagrodę otrzymały mapę do skarbu :-). Podczas naszego spotkania nie mogło zabraknąć również książki! W przygodach towarzyszyły naszym gościom pani Renia Łowiecka oraz pani Ola Sowa. Serdecznie dziękujemy dzieciom, pani Alicji Marciniak oraz pani Marioli Kupczyńskiej za miłe spotkanie oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.