Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Finał "Akademii Zdrowej Rodziny" - Gniazdowo, 18.11.2017 r.

W dniu 18 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Gniazdowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Akademia Zdrowej Rodziny.

Drużyny otrzymały puchary i dyplomy za finałowy turniej. Ponadto każdy z uczestników projektu został nagrodzony medalem i dyplomem. Wyróżnienia indywidualne były ogromnym zaskoczeniem dla zawodników. Składamy serdeczne podziękowania dla całego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz i prosimy o jeszcze. Szczególne słowa uznania przekazujemy pani Monice Tarnowskiej i trenerowi Łukaszowi Drożdżalowi. Świetna robota!!! Podziękowania ogromne składamy również dla wszystkich zawodników i ich rodziców. To dzięki Wam projekt ten wypadł tak fantastycznie.

fot. Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz

st. bibliotekarz Maja Rosowska