Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Warsztaty z Panią Nutką

W dniu 13 listopada w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się kolejne warsztaty umuzykalniające. Pani Nutka czyli pani Joanna Hryniewicz i pan Krzysztof w bardzo ciekawy sposób rozbudzali w dzieciach muzykę.

Zabawa z bum bum rurkami i elementy języka angielskiego wplatane w zabawę były sporym zaskoczeniem. Dzieci poradziły sobie jednak śpiewająco. Zabawy z chustą wywoływały salwy śmiechu. Pojawiły się nawet ćwiczenia sprawnościowe przy wykorzystaniu orzechów włoskich. Dodatkowo muzykoterapia była miłym przerywnikiem zajęć. Pani Nutka zarażała swoim uśmiechem i energią. Pan Krzysztof w równie wesoły sposób przygrywał do ćwiczeń i udzielał cennych wskazówek wokalnych. Mam nadzieję, że na kolejnych warsztatach atmosfera będzie równie radosna jak na wczorajszych. Serdecznie zapraszam w najbliższy poniedziałek tj. 20.11 od godz. 16.00.

Do następnego pośpiewania Pani Nutko.
st. bibliotekarz Maja Rosowska