Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Warsztaty umuzykalniające z Panią Nutką

W dniu 6 listopada w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się pierwsze warsztaty umuzykalniające prowadzone przez Panią Nutkę czyli Joannę Hryniewicz. Akompaniował pan Krzysztof - znany dzieciom z koncertów muzycznych odbywających się w szkole.

Warsztaty te mają na celu przygotowanie dzieci do Gminnego Koncertu Kolęd, który odbędzie się 29 grudnia w kościele w Biesiekierzu. Organizatorami konkursu są Wójt Gminy Biesiekierz, Ośrodek Pomocy Społecznej w Biesiekierzu oraz Parafia pw. Chrystusa Króla w Biesiekierzu. Chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego wulkanu energii i bardzo dużej dawki humoru, którymi emanowała Pani Nutka. Oprócz tego okazało się także, że Pani Nutka jest Miss Edukacji Nauczycielskiej. Na wszystkich zrobiło to ogromne wrażenie. Prawdziwa Miss w naszej bibliotece!!! Początek zajęć to nauka piosenek o Polsce - z racji zbliżającego się święta odzyskania niepodległości przez Polskę. Potem było już bardzo, bardzo śmiesznie. A gdy zatańczyłam z Panią Nutką to już wszystkie niepewności i zawstydzenie poszły w kąt. Wszyscy okazali swoje talenty wokalne na 100%. To były fantastyczne zajęcia; pełne dialogu i porozumienia. Nie możemy doczekać się kolejnych warsztatów. Czekamy na Panią z niecierpliwością.

st. bibliotekarz Maja Rosowska