Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon "Spotkanie z książką" Przedszkole "Elf 2" w Starych Bielicach

W dniu 4.10.2017 r. przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Anglojęzycznego Elf 2 w Starych Bielicach rozpoczęły cykl spotkań bibliotecznych pn. Spotkania z książką.

Celem tych spotkań jest popularyzacja biblioteki oraz czytelnictwa, a także pokazanie jak ważną rolę pełni książka. Żabki, Biedronki, Pszczółki i Skrzaty na początku spotkania poznały zawód bibliotekarza, dowiedziały się, a raczej przypomniały czym jest biblioteka i co ciekawego można robić w bibliotece. Następnie wysłuchały opowieści o Tupciu Chrupciu Nie dam sobie dokuczać oraz Mama Tupcia Chrupcia idzie do pracy. Żywa dyskusja po głośnym czytaniu udowodniła, że dzieci z uwagą i skupieniem wsłuchiwały się w czytany tekst. Prezentacja nowości wydawniczych dostępnych w bibliotece zakończyła bardzo miłe spotkanie.

Do następnego poczytania.
st. bibliotekarz Maja Rosowska