Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny - 7.10.2017 r.

W dniu 7.10.2017 r. w ramach projektu Akademia Zdrowej Rodziny w hali gimnastycznej w szkole w Biesiekierzu odbyły się pierwsze z dwóch rozgrywki pucharowe.

Sędziował Łukasz Drożdżal. W skład drużyny Wschód Team weszli zawodnicy: Natalia Mazurczak - kapitan, Kuba Kwiatkowski, Weronika Róg, Ola Zwolak, Eliza Cichoń, Szymon Chołuj, Cyprian Domblat, Szymon Skóra i Damian Klekociuk. Trenerzy - Bogusława Buda, Grzegorz Kwiatkowski i Maja Rosowska. Warto podkreślić fakt, że wszyscy zawodnicy Wschód team są użytkownikami biblioteki a niektórzy z nich najlepszymi czytelnikami. Rozgrywki te dostarczyły wiele emocji, uśmiechu ale i łez. Mimo rywalizacji na boisku panowała atmosfera fair-play. Każdy z zawodników dawał z siebie jak najwięcej. Ostateczna rozgrywka odbędzie się w dniu 21 października. Zapraszam wszystkich rodziców na te spotkanie. Będzie to okazja do obejrzenia swoich dzieci w trakcie meczu i obserwacji nabytych umiejętności.

st. bibliotekarz Maja Rosowska