Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon "Spotkania z książką" Przedszkole Happy Days w Starych Bielicach

W dniu 6.10.2017 r. odbyły się kolejne zajęcia biblioteczne w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach.

Z racji tego, że przedszkolaki zaczęły naukę języka rosyjskiego bohaterami spotkania były przesympatyczne postaci z bajki Masza i Niedźwiedź. Dzieci wysłuchały opowieści o niesfornej Maszy i odpowiedzialnym Niedźwiedziu a następnie zapoznały się z książkami dostępnymi w bibliotece. Na specjalne życzenie przedszkolaków niedługo rozpocznie się akcja Koszyk z książkami. Będzie ona polegała ona na możliwości wypożyczenia i oddania książek w przedszkolu. Warunkiem koniecznym jest zapisanie się do biblioteki poprzez wypełnienie zobowiązania, które będzie dostępne w przedszkolu. Niezmiennie jednak zachęcam rodziców naszych przedszkolaków do wizyty w bibliotece.

st. bibliotekarz Maja Rosowska