Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Ferie zimowe w Bibliotece

Przez okres ferii zimowych Filia Biblioteczna w Starych Bielicach była chętnie odwiedzana przez dzieci oraz młodzież.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się czytelnia internetowa.

W związku z tym, że w Filii przez okres lutego prowadzony był cykl zajęć dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu dzieci wykonały tematyczne plakaty.

W dniu 18 lutego pięcioro dzieci wraz z dziećmi uczestniczącymi w zajęciach w bibliotece w Biesiekierzu wyjechało do kina Kryterium w Koszalinie na seans pt. Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata. Po powrocie do biblioteki zostały wykonane kolorowe ilustracje do filmu.

W dniu 22 lutego sześcioro dzieci uczestniczyło w wycieczce do Muzeum Okręgowego w Koszalinie. Wyjazd ten był możliwy dzięki uprzejmości biblioteki gminnej.

Mam nadzieję, że w przyszłości coraz więcej dzieci będzie korzystało z bogatej oferty zajęć przygotowanych przez filię. Zapewniają one bowiem ciekawe i miłe spędzenie wolnego czasu.

Agnieszka Rosowska