Strona główna Aktualności i ogłoszenia Projekty

PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Nowych Bielicach

W piątek - 29 września odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu Magiczne kąciki czytelnicze. Tym razem spotkaliśmy się z czytelnikami punktu bibliotecznego w Nowych Bielicach.

Na początku zajęć przybliżyliśmy zebranym informacje o projekcie Partnerstwo dla książki, dzięki któremu możemy w wybranych punktach stworzyć przyjazną przestrzeń dla czytelników. Możliwe jest to dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pani Agnieszka Ponińska-Puścian stworzyła dla naszych czytelników niezwykłą magiczną krainę. Zabawy prowadzone metodą KLANZY przez panią Agnieszkę Kolanowską wywołały mnóstwo śmiechu i radości. Nie zabrakło zabaw i konkursów literackich. Przeprowadzili je bibliotekarze: pani Renata Łowiecka, pani Anetta Orlikowska, pani Maja Rosowska oraz pani Magdalena Sowa. Serdecznie dziękujemy pani Anecie Ławrynowicz za ciepłe przyjęcie i wsparcie naszych działań. Dziękujemy również panu przewodniczącemu RG Markowi Płazie oraz sołtysowi panu Zdzisławowi Ejsmontowi.

Dziękujemy naszym kochanym Czytelnikom za wspólną, kreatywną zabawę.

Do poczytania!