PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursów czytelniczych

W dniu 27 września nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursów czytelniczych zorganizowanych w ramach projektu Magiczne kąciki czytelnicze współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Laureaci zostali przywitani przez panią dyrektor Agnieszkę Hryniewicz, która przybliżyła zebranym informacje o projekcie Partnerstwo dla książki oraz przedstawiła partnerów biblioteki, współrealizujących projekt, czyli Gminę Biesiekierz oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz. Następnie głos zabrał wice wójt pan Jan Rodak, który pogratulował zebranym zwycięstwa. Na naszym spotkaniu nie zabrakło również przedstawiciela Stowarzyszenia - pani Moniki Tarnowskiej. Po krótkiej prezentacji multimedialnej podsumowującej zarówno konkurs dla dorosłych pn. Moja pierwsza książka, jak i konkurs dla dzieci Co tam w bajkach piszczy? naszym gościom zostały wręczone nagrody książkowe. Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka - przepyszny tort. Cieszymy się bardzo, że laureaci znaleźli również czas na wspólną filiżankę kawy i chwilę rozmowy. To było niezwykle miłe i radosne spotkanie!

Dziękujemy panu Markowi Płazie – przewodniczącemu Rady Gminy oraz panu Tomaszowi Hołowatemu za obecność oraz wspieranie naszych działań.